Звернення до учасників конференції

Жовтень, 10, 2018

Шановні колеги!

Із превеликим задоволенням запрошуємо вас взяти участь у міждисциплінарній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної онкогінекології», яка відбудеться 1 грудня 2018 року у Києві, місті з древньою історією, самобутньою культурою, вишуканою архітектурою та славними науковими традиціями.

Метою зустрічі є поширення актуальних онкологічних знань, що представляє інтерес для всієї акушерсько-гінекологічної спільноти, а також для постачальників медичних послуг і фармацевтичних компаній. Ця подія пропонує безліч чудових можливостей для співпраці з колегами та партнерами у захоплюючому середовищі сучасної науки.

Наш захід є платформою для науковців та лікарів-практиків, які займаються всебічним вивченням онкогінекологічної патології та суміжних тем. Учасники матимуть змогу обмінюватися інформацією, новочесними науковими та професійними досягненнями, поновити дружбу та посилити колегіальну взаємодію. Кожен дослідник, який розвивається та прагне отримати більше знань про інновації в галузі гінекологічної онкології, зможе задовільнити свої наукові інтереси.

Ми сподіваємось, що ви будете насолоджуватися конференцією, і що ваше спілкування з колегами стимулюватиме плідний творчий обмін ідеями!

Президент Всеукраїнської асоціації гінекологічних онкологів,
Заслужений лікар України, Доктор медичних наук, Професор
Валентин Свінціцький