Про Асоціацію

Всеукраїнська асоціація гінекологічних онкологів була створена у 1998 році за ініціативи видатної вченої-онкогінеколога проф. Людмили Воробйової, яка була її незмінним президентом до 2015 р. Сьогодні асоціація налічує понад 100 провідних онкогінекологів України, що присвятили себе збереженню здоров’я та репродуктивної функції жінки у боротьбі з онкопатологією.

Метою Всеукраїнської асоціації гінекологічних онкологів є науковий розвиток, удосконалення управління онкогінекологічної служби та покращення лікувально-діагностичної роботи профільних закладів, підвищення рівня кваліфікації спеціалістів, здійснення організації, фінансування та допомоги у проблемах онкогінекології та суміжних дисциплін. Члени асоціації беруть активну участь у міжнародних та внутрішніх науково-практичних заходах.

Одним з основних завдань Асоціації є об’єднання зусиль спеціалістів, зайнятих в області онкології, для розробки нових методів профілактики, надранньої діагностики новоутворень, терапії, медичної і соціальної реабілітації жінок, які постаждали від онкологічних захворювань репродуктивної системи, а також поширення найактуальніших знань, наукових досягнень та інновацій у цій сфері.

Умови вступу до Асоціації